Dostawa i płatności

Koszty dostawy zrealizowanego zamówienia nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Podczas składania zamówienia, otrzymasz informację o możliwych wariantach dostawy i całkowitym koszcie dostawy. 

Zwijana treść

Darmowa dostawa*

Korzystaj z darmowej dostawy przy zamówieniach o wartości 250 zł lub wyższej! Oszczędzaj na kosztach wysyłki, robiąc większe zakupy.

Paczkomat Inpost

Wybierając metodę dostawy Paczkomat InPost i składając zamówienie do godziny 12:00, Twoja paczka zostanie wysłana tego samego dnia i będzie czekać na Ciebie już następnego dnia w wybranym paczkomacie. To szybkie rozwiązanie, które pozwala otrzymać zamówienie błyskawicznie i z większą elastycznością co do czasu odbioru.

Przesyłka kurierska Inost

Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 12:00, paczka zostanie wysłana tego samego dnia, a kurier dostarczy ją do Ciebie następnego dnia. Dzięki usłudze InPost możesz śledzić swoje przesyłki online i otrzymać je bezpośrednio pod wskazany adres.

Przesyłka kurierska DPD

Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 12:00, paczka zostanie wysłana tego samego dnia, a kurier dostarczy ją do Ciebie następnego dnia. Dzięki usłudze DPD możesz śledzić swoje przesyłki online i otrzymać je bezpośrednio pod wskazany adres.

Po nadaniu przez nas paczki otrzymają Państwo na e-mail wiadomość od firmy kurierskiej, zawierającą numer przesyłki i link do śledzenia paczki.  Jeżeli w ciągu dwóch dni od momentu otrzymania wiadomości email nie otrzymają Państwo paczki prosimy o kontakt ze sklepem.  

Czas realizacji zamówień w okresie świątecznym może być przedłużony. Zamów zawczasu i bądź gotowy na świąteczną gorączkę zakupową.

 • Szybka wysyłka

  Zamówienia złożone do godziny 13:00 staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia roboczego.

 • Bezpieczne płatności

  Zapewniamy naszym klientom spokój i ochronę danych dzięki bezpiecznym metodom płatności online.

 • Łatwość zakupów

  Proces zamawiania jest prosty i szybki, co pozwala cieszyć się wygodnymi zakupami bez zbędnych trudności.

 • Łatwy zwrot towaru

  Możesz zwrócić zakupiony produkt w ciągu 14 dni. Wszystkie informacje na temat wymiany, zwrotów i reklamacji znajdziesz tutaj.

1 z 4