top of page

POLITYKA DOSTAWY

KOSZTY DOSTAWY

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę Towaru zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Większość zamówień staramy się realizować w przeciągu 24h od złożenia zamówienia. Nasz asortyment jest zawsze świeży, wszystko sprowadzamy na bieżąco, dlatego też czasami może zdarzyć się opóźnienie w dostawie, jednakże zawsze informujemy o takim fakcie niezwłocznie.

Po złożeniu zamówienia otrzymujecie Państwo również link z jego podsumowaniem, pod którym można śledzić paczkę oraz się z nami skontaktować.

Opcje dostawy jakie oferujemy:

  • Przesyłka kurierska INPOST - 20.99 zł

  • Dostawa do paczkomatu INPOST - 18.99 zł

CZAS DOSTAWY

 

Czas realizacji zamówienia w ciągu od 1 do 2 dni roboczych. Po nadaniu przez nas paczki otrzymają Państwo na e-mail wiadomość od firmy kurierskiej, zawierającą numer przesyłki i link do śledzenia paczki. Do czasu wysyłki należy dodać ok. 1-3 dni roboczych (w przypadku wysyłki firmą kurierską), aby wiedzieć, kiedy można spodziewać się dostarczenia zamówienia.

(Wyjątek stanowią dni świąteczne, w których przesyłki kurierskie nie są odbierane. Jeśli zdarzy się taka sytuacja – przesyłka zostanie nadana następnego dnia roboczego po przerwie świątecznej.)

*W okresie Świąt Bożego Narodzenia, nadanie zamówienia może się nieco przedłużyć. Nie obawiaj się jednak, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby prezenty dotarły na czas.

Jeżeli czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie naszego sklepu internetowego obsługa sklepu skontaktuje się mailowo, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. 

bottom of page